«Шльонськ» Вроцлав мінімально перемагає «Віслу»

Гол іспанця Жоана Романа на 78 хвилині матчу так і залишився єдиним в очному протистоянні вроцлавського «Шльонська» та «Вісли» із Кракова. Це перша перемога в офіційних матчах для підопічних Яна Урбана у 2017 році.

Вочевидь, Урбан зостався задоволеним грою своїх футболістів проти плоцької «Вісли», котра відбулася в минулому турі. І це незважаючи на втрачену на останніх секундах перемогу. Тож, проти іншої «Вісли», цього разу краківської, тренер запустив ту ж одинадцятку у стартовому складі. Проте, показати подібну активність на початку поєдинку, як це було минулого туру, «Шльонську» не вдалося. В першій половині зустрічі «Вісла» більше володіла м’ячем і контролювала ритм гри, в цілому. Господарі ж покладали надію на контрвипади, які, однак, успіхом не завершилися.

Поворотним моментом стався на 67 хвилині, коли Ян Урбан проявив свою тренерську прозорість, випустивши на поле Жоана Романа замість Сіто Рієри. Десяти хвилин вистачило іспанцеві, аби призвичаїтися до темпу гри і відкрити рахунок у матчі. Прийнявши навіс з лівого флангу та скориставшись нерозторопністю оборонців «Вісли» Роман мав достатньо часу, аби підлаштуватися під удар та нанести удар у дальній кут воріт, котрий для краківської команди став фатальним. 1:0, і це перший гол Романа за «Шльонськ». Перший і одразу ж надважливий, котрий приносить команді перемогу у нервовому матчі та три пункти до турнірної таблиці.

Наступний матч «Шльонськ» проводитиме 27 лютого на виїзді. В рамках 23 туру польської Екстракляси вроцлавські футболісти зіграють в Хожуві з місцевим «Рухом». Початок зустрічі о 18:00.